Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd
Ana sayfa ÜrünlerSpiral Çelik Silo

Çimento Uçucu Kül Depolama için Ticari 100 1000 10000 Kile Tahıl Kutusu

Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.

—— Gül

Ben sohbet şimdi

Çimento Uçucu Kül Depolama için Ticari 100 1000 10000 Kile Tahıl Kutusu

Commercial 100 1000 10000 Bushel Grain Bin For Cement Fly Ash Storage
Commercial 100 1000 10000 Bushel Grain Bin For Cement Fly Ash Storage Commercial 100 1000 10000 Bushel Grain Bin For Cement Fly Ash Storage

Büyük resim :  Çimento Uçucu Kül Depolama için Ticari 100 1000 10000 Kile Tahıl Kutusu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GMC
Sertifika: CE and Patent Certificate
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: müzakere
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: özel ambalaj
Teslim süresi: 25 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: Yılda 5-500 set
Detaylı ürün tanımı
ad: Spiral Çelik Silo Uygulanabilir Endüstriler: Çiftlikler, İnşaat ve Tasarım, Enerji ve Madencilik
Malzeme ele: Talaş, kağıt kalıntısı, evsel çöp, saman Fiyat: Ex-factory price but high quality
Boyut (L * W * H): tahıl silosuna göre ağırlık: Tane silosunun boyutuna göre
Vurgulamak:

büyük tahıl silosu

,

silo tahıl kutusu

 

 

çimento ve uçucu kül depolama için spiral çelik silolar 1000ton-7000ton

 
 
Ürün Açıklaması
Cement silos, also called cement storage tank, are used for the storage of cement mixtures.This steel silo capacity is available from 100 tone to10,000 tone, and the cement steel silo diameter is different from 5m to 30m. Çimento depolama tankı olarak da adlandırılan çimento siloları, çimento karışımlarının depolanması için kullanılır. Bu çelik silo kapasitesi 100 tondan 10.000 tona kadar mevcuttur ve çimento çelik silo çapı 5m ila 30m arasında farklıdır. A cement silo structure can be a spiral steel silo or a bolted steel silo based on differnent customer requirement. Bir çimento silo yapısı, farklı müşteri gereksinimlerine dayalı olarak spiral çelik silo veya cıvatalı çelik silo olabilir.

It is important to note that the materials and the design of a cement silo will vary with the cement product, as we all know, not all types of building materials are conducive to keeping cement mixture from caking or absorbing moisture. Bir çimento silosunun malzemelerinin ve tasarımının çimento ürününe göre değişeceğine dikkat etmek önemlidir, hepimizin bildiği gibi, her türlü yapı malzemesi çimento karışımının kekleşmesini veya nemi emmesini önlemek için elverişli değildir. For example, a silo that is structured to protect the integrity of soda ash may not work as well with lime. Örneğin, soda külü bütünlüğünü korumak için yapılandırılmış bir silo kireç ile iyi çalışmayabilir. Along with the ingredients of the concrete, the configuration of the cement silo will be slightly different for products that are identified as high performance concrete or self-compacting concrete. Betonun bileşenleriyle birlikte, yüksek performanslı beton veya kendiliğinden yerleşen beton olarak tanımlanan ürünler için çimento silosunun konfigürasyonu biraz farklı olacaktır.

Geçtiğimiz yıllarda, tüm çimento silo projelerimiz arasında, deniz limanında çimento depolama silosu, karıştırma tesisinde çimento depolama, yol yapımı için çimento depolama vb.
 
 

 

 

 

 

 

Alt şekil

Hazne Tipi Düz Tabanlı Tip
Kapasite ≤1500t ≥1500t
Tasarım görünümü

Ağır yapısal “geniş flanşlı” kolonlar

“X” destek için tasarlanan sütunlar

Basınçlı rulman ulusal standarttan daha yüksektir ve yeterince güvenlidir.

Gereksiniminize ve gerçek talebinize göre hazne betonu veya yassı çimento ile inşa edilebilir.
Silo Deşarjı

Hopper is with Rigorous Full Load Safety Calculation. Hopper titiz tam yük güvenlik hesaplaması ile. BODA has 0 Silo Hopper Accidents and 0 Silo Accidents BODA'nın 0 Silo Hazne Kazası ve 0 Silo Kazası Var

Beton veya çelikten yapılabilir

Farklı malzeme ve kapasiteye bağlı olarak tabanda bir veya daha fazla deşarj deliği olacaktır.
çöpçü Normalde yüksek viskoziteli malzemeler hariç hazne alt silosu için süpürme makinesine gerek yoktur

Kalıntıları daha kolay temizleyin

Çin ünlü marka veya fransa marka

 

 

 

 

 

 

Yapılar

1. Çelik depolama silosu

The silo body is made of high quality hot-dip galvanized steel sheet corrugated by special equipment, equipped with standard hole, connected by normal and high strength bolt. Silo gövdesi, normal ve yüksek mukavemetli cıvata ile bağlanan standart delikle donatılmış özel ekipmanla oluklu yüksek kaliteli sıcak daldırma galvanizli çelik sacdan yapılmıştır. Include the wall plate, column, manhole, roof ladders and so on. Duvar plakası, sütun, menhol, çatı merdivenleri vb.

(2) Çelik depolama siloları sütunu

The column, made by the Z-bar, is used to reinforce the silo body. Z-çubuğu tarafından yapılan sütun, silo gövdesini güçlendirmek için kullanılır. It is connected by junction panels. Bağlantı panelleri ile bağlanır.

(3) Çelik depo silolarının çatı merdivenleri

Roof is made up of radiated beam, roof cover board, tension ring, ventilator scoop, roof cap, etc. The space age construction technology, which is adopted in the design of the silo framework, can ensure the stability of silo under the large span. Çatı yayılan kiriş, çatı kaplama tahtası, gergi halkası, vantilatör kepçesi, çatı kapağı vb. . There is a guardrail around the silo eaves and there is also a manhole on top of the roof. Silo saçaklarının etrafında bir korkuluk ve çatının üstünde bir menhol vardır.

2. Rögar ve Çatı Merdivenleri

There are inspection door and ladders inside and outside the silo body. Silo gövdesi içinde ve dışında kontrol kapısı ve merdivenler bulunmaktadır. It is convenient and accessible for any maintenance work. Herhangi bir bakım çalışması için uygun ve erişilebilir.

şirket tanıtımı
We have been engaged in steel silo for more than ten years, and we have our own design team with more than 20 experienced staff, we also have our own installation team, until now, we have designed and installed 7000 ton cement silos in Indonesia, chicken feed line with hopper silo in Venezuela, 5000 ton grain silo in Cote d'Ivoire, 3000 ton wheat silo for milling plant in Mexico, etc. storage silo project in different countries. Biz on yıldan fazla çelik silo meşgul olmuştur, ve biz fazla 20 deneyimli kadrosu ile kendi tasarım ekibi, biz de kendi kurulum ekibi, şimdiye kadar, biz tasarlanmış ve yüklü 7000 ton çimento siloları Endonezya, Venezuela'da hazne silosu, Fildişi Sahili'nde 5000 ton tahıl silosu, Meksika'daki değirmencilik tesisi için 3000 ton buğday silosu, vb. If you start storage silo project, no matter any question on silo or the silo auxiliary, welcome to leave message to contact us, our team will present you suitable poposal for your reference. Depolama silosu projesine başlarsanız, silo veya silo yardımcısı hakkında herhangi bir soru olursa olsun, bizimle iletişime geçmek için mesaj bırakmaya hoş geldiniz, ekibimiz referans için uygun poposal sunacaktır.

İletişim bilgileri
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd

İlgili kişi: Guangcai

Tel: +8618914102119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)