Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd
Ana sayfa

Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd

Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.

—— Gül

Ben sohbet şimdi

Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd

Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Guangcai
No. Çalışanları : >300
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 60% - 70%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

Cold rolling is an integral part of the modern procedure for effective metalworking. Soğuk haddeleme, etkili metal işleme prosedürünün ayrılmaz bir parçasıdır. Wuxi GUANGCAI Machinery has gained prominence as a Chinese manufacturer of cold roll forming equipment, roll forming accessory equipment, roll formed products, and protection films. Wuxi GUANGCAI Makine soğuk rulo şekillendirme ekipmanları, rulo şekillendirme aksesuar ekipmanları, rulo şekillendirilmiş ürünler ve koruma filmleri Çinli bir üretici olarak ün kazanmıştır. We offer more than a hundred variations of the roll forming machine for panels including the color steel plate, glazed roof tile, building floor deck, multi-function composite panel, C/Z purlin, carriage board, etc. Comprehensively sorted in 20 major product series, these advanced equipment sets are ideal for the processing of curved panels and trapezoidal plates for irregularly shaped roofs, eg, conical, spherical. Renkli çelik levha, sırlı kiremit, bina zemin güvertesi, çok fonksiyonlu kompozit panel, C / Z aşık, taşıma panosu, vb.Dahil olmak üzere paneller için rulo şekillendirme makinesinin yüzden fazla varyasyonunu sunuyoruz. serisi, bu gelişmiş ekipman setleri düzensiz şekilli çatılar için kavisli panellerin ve trapez plakaların işlenmesi için idealdir, örneğin konik, küresel. Customization options are available for attributes such as raw material, dimensions, and tensile strength. Hammadde, boyutlar ve çekme mukavemeti gibi özellikler için özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Client-side blueprints and samples are accepted. Müşteri tarafı planları ve örnekleri kabul edilir.

Our machinery is utilized extensively by industries such as light steel, automobile, and civic engineering. Makinelerimiz hafif çelik, otomobil ve şehir mühendisliği gibi endüstriler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. A domestic distribution network allows us to provide full coverage for more than 20 provinces nationwide. Yurtiçi bir dağıtım ağı, ülke çapında 20'den fazla il için tam kapsama alanı sağlamamızı sağlar. We export globally to countries and regions including America, Russia, Southeast Asia, the Middle East, Africa, etc. Amerika, Rusya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika vb.Dahil olmak üzere ülke ve bölgelere küresel olarak ihracat yapıyoruz.

 

 

We are currently headquartered within the Qianqiao Industrial Park of Wuxi city, near Taihu Lake. Şu anda Wihui şehrinin Qianqiao Endüstri Parkı içinde, Taihu Gölü yakınlarında bulunuyoruz. Our property spans over 32,000 square meters, of which 12,000 is occupied by facilities. Mülkümüz 32.000 metrekareden fazla olup, 12.000'i tesisler tarafından işgal edilmektedir. We have an experienced staff or more than 300 employees. Deneyimli bir kadromuz veya 300'den fazla çalışanımız var. Our development team of 30 consists of senior and intermediate engineers, all of whom are experts in the fields of design and manufacturing. 30 kişilik geliştirme ekibimiz, hepsi tasarım ve imalat alanlarında uzman olan kıdemli ve orta düzey mühendislerden oluşmaktadır. These professionals can provide total solutions for non-standard cold roll forming machines based on individual customer preferences. Bu profesyoneller, bireysel müşteri tercihlerine dayalı standart dışı soğuk rulo şekillendirme makineleri için toplam çözümler sağlayabilir. Efficient communications with client-side representatives allow us to meet their exact demands. Müşteri tarafı temsilcileriyle verimli iletişim, onların kesin taleplerini karşılamamızı sağlar. Our implementation of advanced information technology enables high working proficiency. Gelişmiş bilgi teknolojisi uygulamamız yüksek çalışma yetkinliği sağlar. In this capacity, we can effectively eliminate overly complex processes for procedures such as machine operation, maintenance, and technical management. Bu kapasitede, makine işletimi, bakım ve teknik yönetim gibi prosedürler için aşırı karmaşık süreçleri etkin bir şekilde ortadan kaldırabiliriz.

 

 

We have developed a series of high performance silo cold roll forming machinery. Bir dizi yüksek performanslı silo soğuk rulo şekillendirme makineleri geliştirdik. This achievement distinguishes us as the only domestic manufacturer capable of producing such machines. Bu başarı bizi bu tür makineler üretebilen tek yerli üretici olarak ayırıyor. We have successfully passed the ISO9001:2000 Quality Management System certification. Başarılı bir şekilde ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını geçtik. In 2013, we were designated as a "Corporate Design Center" by the Wuxi Bureau of Science & Technology. 2013 yılında Wuxi Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından "Kurumsal Tasarım Merkezi" olarak seçildik.

The reputation of GUANGCAI Machinery is built upon the solid foundation of outstanding quality. GUANGCAI Makine itibarı üstün kalite sağlam temel üzerine inşa edilmiştir. We have successively gained membership into highly respected organizations such as the Chinese Cold Roll Machinery Association and the Chinese Steel Structure Association. Çin Soğuk Rulo Makine Birliği ve Çin Çelik Yapı Derneği gibi saygın kuruluşlara ardı ardına üye olduk. Ongoing support from a worldwide client-base has greatly contributed towards our development and expansion efforts. Dünya çapında bir müşteri tabanından devam eden destek, geliştirme ve genişletme çabalarımıza büyük katkı sağlamıştır. Your confidence in our products is the driving force behind our dedication! Ürünlerimize olan güveniniz, özverimizin arkasındaki itici güçtür!

İletişim bilgileri
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Grandy Ge

Tel: +86-13771089738

Faks: 86-510-83202261

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)