Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd
Ana sayfa

Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Fabrika turu

Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.

—— Gül

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Since established in 1995, we have accumulated rich experience in manufacturing the roll forming machine. 1995 yılında kurulan bu yana, rulo şekillendirme makinesi üretiminde zengin deneyim birikmiş. We have been dedicated to researching and developing roll forming technology for special shape panels and special thickness panels. Özel şekil panelleri ve özel kalınlık panelleri için rulo şekillendirme teknolojisini araştırmaya ve geliştirmeye adadık. We rank in the leading place in the cold roll forming industry of China. Çin'in soğuk rulo şekillendirme endüstrisinde lider konumda yer alıyoruz. Up till now, we have sold about 1500 sets of roll forming equipment to over 20 provinces in China and we export products to many countries and regions such as America, Europe, Russia, the Middle East, Africa, Southeast Asia, etc. Şimdiye kadar, Çin'de 20'den fazla ilde yaklaşık 1500 set rulo şekillendirme ekipmanı sattık ve Amerika, Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Afrika, Güneydoğu Asya, vb.Gibi birçok ülkeye ve bölgeye ihracat yapıyoruz.

  Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Now, we have over 300 employees, over 70 of which are proficient technicians. Şu anda, 70'in üzerinde uzman teknisyen olan 300'den fazla çalışanımız var. All the technicians have affluent experience in machine designing and manufacturing. Tüm teknisyenler makine tasarımı ve üretiminde zengin deneyime sahiptir.

  Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

  Our mission is to provide single finished machine for our client. Misyonumuz müşteri için tek bitmiş makine sağlamaktır. In order to control the quality of our product, we conduct strict quality management from the beginning of processing component parts. Ürünümüzün kalitesini kontrol etmek için, bileşen parçalarının işlenmesinin başından itibaren sıkı kalite yönetimi yapıyoruz. We have a top ranking computer aided design center, machining center, two flame or plasma cutting machines, four CNC wire cutting machines, two CNC planer type milling machine, 20 CNC lathes and more than 14 planers, grinders and drillers. Üst düzey bir bilgisayar destekli tasarım merkezi, işleme merkezi, iki alev veya plazma kesme makinesi, dört CNC tel kesme makinesi, iki CNC planya tipi freze makinesi, 20 CNC torna ve 14'ten fazla planya, taşlama ve delici bulunmaktadır.

  Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

  Her adım, parça parçaları veya bitmiş ürünler için teknisyenlerimiz tarafından kesinlikle denetlenir.

  Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 3

 • OEM / ODM

  ODM mevcuttur Rulo Şekillendirme Makineleri: Metal çatı ve duvar paneli rulo şekillendirme makinesi, çelik kiremit rulo şekillendirme makinesi, çift seviye rulo şekillendirme makinesi, C / Z / U / L şekilli çelik rulo şekillendirme makinesi, alçıpan saplama ve parça rulo şekillendirme makinesi, çelik zemin güverte rulo şekillendirme makinesi, otoyol korkuluk rulo froming machinem iniş borusu rulo şekillendirme makinesi, yağmur suyu oluk rulo şekillendirme makinesi, taşınabilir iniş borusu / oluk makineleri, kapı çerçevesi rulo şekillendirme makinesi, panjur kapı rulo şekillendirme makinesi, kirişsiz k açıklık kemerli panel rulo şekillendirme makinesi, dilme ve kesme, çatı kıvrık makinesi, istifleme makinesi vb.

   

   

  Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

  Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 1

 • Ar-Ge

  Gerilimden görünüme kadar her bir ekipmanı test eden özel QC departmanımız var, çalışanlarımız müşterilerimiz için en iyi ve en istikrarlı makineyi tedarik etmek için kesinlikle kontrol edecektir.

  Ekipmanlarımız kesinlikle CE standardına göre tasarlanmış ve üretilmiştir, her detayı ve kaliteyi önemsiyoruz.

  Müşteri memnuniyeti bizim peşinde, emin olabilirsiniz en memnun ekipman firmamız.


  Birlikte başarıya ulaşmamıza yardımcı olacak yakın ve güvenilir bir iş ilişkisi yaratabileceğimizi içtenlikle umuyoruz.Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Grandy Ge

Tel: +86-13771089738

Faks: 86-510-83202261

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)