Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd
Ana sayfa Ürünlersoğuk rulo şekillendirme makinesi

İniş borusu Aşağı Boru Rulo Şekillendirme Makinesi Çatı Aksesuarları Destek

Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Çin Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd Sertifikalar
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürüyor ve sağladıkları hizmeti beklemek zorunda olduklarını itiraf etmeli.

—— Gül

Ben sohbet şimdi

İniş borusu Aşağı Boru Rulo Şekillendirme Makinesi Çatı Aksesuarları Destek

Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support
Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support Downspout Down Pipe Roll Forming Machine Roofing Accessories Support

Büyük resim :  İniş borusu Aşağı Boru Rulo Şekillendirme Makinesi Çatı Aksesuarları Destek

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GMC
Sertifika: CE and Patent Certificate
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: müzakere
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: özel ambalaj
Teslim süresi: 70 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T
Yetenek temini: Yılda 5-500 set
Detaylı ürün tanımı
Döşeme türü: renkli çelik ve galvanizli çelik ağırlık: 5T Hakkında
Satış sonrası servis sağlanan: Çevrimiçi destek Şart: Yeni
renk: Müşterinin Talebi kullanım: Çatı Aksesuarları, iniş borusu sistemi, Çelik Konstrüksiyon
Vurgulamak:

çift ​​katmanlı rulo şekillendirme makinesi

,

korkuluk rulo şekillendirme makinesi

Aşağı Boru Rulo Şekillendirme Makinesi

We are currently headquartered within the Qianqiao Industrial Park of Wuxi city, near Taihu Lake. Şu anda Wihui şehrinin Qianqiao Endüstri Parkı içinde, Taihu Gölü yakınlarında bulunuyoruz. Our property spans over 32,000 square meters, of which 12,000 is occupied by facilities. Mülkümüz 32.000 metrekareden fazla olup, 12.000'i tesisler tarafından işgal edilmektedir. We have an experienced staff or more than 300 employees. Deneyimli bir kadromuz veya 300'den fazla çalışanımız var. Our development team of 30 consists of senior and intermediate engineers, all of whom are experts in the fields of design and manufacturing. 30 kişilik geliştirme ekibimiz, hepsi tasarım ve imalat alanlarında uzman olan kıdemli ve orta düzey mühendislerden oluşmaktadır. These professionals can provide total solutions for non-standard cold roll forming machines based on individual customer preferences. Bu profesyoneller, bireysel müşteri tercihlerine dayalı standart dışı soğuk rulo şekillendirme makineleri için toplam çözümler sağlayabilir. Efficient communications with client-side representatives allow us to meet their exact demands. Müşteri tarafı temsilcileriyle verimli iletişim, onların kesin taleplerini karşılamamızı sağlar. Our implementation of advanced information technology enables high working proficiency. Gelişmiş bilgi teknolojisi uygulamamız yüksek çalışma yetkinliği sağlar. In this capacity, we can effectively eliminate overly complex processes for procedures such as machine operation, maintenance, and technical management. Bu kapasitede, makine işletimi, bakım ve teknik yönetim gibi prosedürler için aşırı karmaşık süreçleri etkin bir şekilde ortadan kaldırabiliriz.

 

 

We have developed a series of high performance silo cold roll forming machinery. Bir dizi yüksek performanslı silo soğuk rulo şekillendirme makineleri geliştirdik. This achievement distinguishes us as the only domestic manufacturer capable of producing such machines. Bu başarı bizi bu tür makineler üretebilen tek yerli üretici olarak ayırıyor. We have successfully passed the ISO9001:2000 Quality Management System certification. Başarılı bir şekilde ISO9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını geçtik. In 2013, we were designated as a "Corporate Design Center" by the Wuxi Bureau of Science & Technology. 2013 yılında Wuxi Bilim ve Teknoloji Bürosu tarafından "Kurumsal Tasarım Merkezi" olarak seçildik.

The reputation of GUANGCAI Machinery is built upon the solid foundation of outstanding quality. GUANGCAI Makine itibarı üstün kalite sağlam temel üzerine inşa edilmiştir. We have successively gained membership into highly respected organizations such as the Chinese Cold Roll Machinery Association and the Chinese Steel Structure Association. Çin Soğuk Rulo Makine Birliği ve Çin Çelik Yapı Derneği gibi saygın kuruluşlara ardı ardına üye olduk. Ongoing support from a worldwide client-base has greatly contributed towards our development and expansion efforts. Dünya çapında bir müşteri tabanından devam eden destek, geliştirme ve genişletme çabalarımıza büyük katkı sağlamıştır. Your confidence in our products is the driving force behind our dedication! Ürünlerimize olan güveniniz, özverimizin arkasındaki itici güçtür!

Avantajları

 


1. sayısız testler çalıştırdıktan ve birçok değişiklik yaptıktan sonra, bizim aşağı boru rulo şekillendirme makinesi düzensiz boru şekli, borular arasında güvensiz kilitleme gibi bazı can sıkıcı sorunların üstesinden gelir.

2. The pneumatic cutting method minimizes the deformation generated during cutting process. 2. Pnömatik kesme yöntemi, kesme işlemi sırasında oluşan deformasyonu en aza indirir. Due to the application of this method, our machine is endowed with high cutting efficiency, simple structure, light weight and low price. Bu yöntemin uygulanması nedeniyle, makinemiz yüksek kesme verimliliği, basit yapı, hafif ve düşük fiyat ile donatılmıştır.

3. The down pipes have a round or square cross-section, and they are connected together by the locking mechanism. 3. Aşağı boruların yuvarlak veya kare bir kesiti vardır ve bunlar kilitleme mekanizması ile birbirine bağlanır. They can work together with rain gutters to build up the roof drainage system. Çatı drenaj sistemini oluşturmak için yağmur olukları ile birlikte çalışabilirler.

4. kare aşağı boru için kesme sistemi ulusal patent kazandı (ZL201120054583.8), ve bizim aşağı boru rulo şekillendirme makinesi farklı boyutları ve özellikleri ile imal edilebilir.

Akış İşleme
Pasif çözme → güdümlü malzeme besleme → rulo şekillendirme → boy kesme → boşaltma
Kompozisyon

1. 5T pasif çözücü
2. Şekil şekillendirme makinesi
3. Hidrolik makas

4. Hidrolik istasyon
5. PLC kontrol kabini
6. Tablo tükendi

 

 

 

Özellikler

 

 

model GWC75 (yuvarlak boru için) GWC118 (kare aşağı boru için) Not
Uygulanabilir malzeme Renkli plaka, galvalume plaka, alüminyum plaka ve bakır plaka Bu makine, her müşterinin gereksinimlerine ve işlenmiş malzemenin özelliklerine göre özelleştirilebilir.
Besleme genişliği 260mm 398mm
İşleme kalınlığı 0.3-0.8mm
Makara malzemesi 45 # çelik sert krom kaplamalı
Ana motor gücü / hidrolik istasyon gücü 7.5kW / 3kW 5.5kW / 3kW Bu parametreler, gerekli üretim kapasitesine göre ayarlanabilir.
Geçiş formları 24
Şekillendirme hızı 5-15 metre / dakika
Makine ölçüleri 11 x 1,0 x 1,0 m
Makina ağırlığı 7T

 

 

İlgili İsimler
Water Drainage Pipe Forming Equipment | Su Drenaj Borusu Şekillendirme Ekipmanı | Steel Downspout Machine | Çelik iniş borusu Makinası | Roof Drain Pipe Production Machine Çatı drenaj borusu üretim makinesi

İletişim bilgileri
Wuxi Guangcai Machinery Manufacture Co., Ltd

İlgili kişi: Guangcai

Tel: +8618914102119

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)